Astu Warner Bros. Studiosin maagiseen elokuvamaailmaan lipun ja yksityiskuljetuksen avulla Lontoosta. Koe Harry Potter -elokuvasaagan taika ja mystiikka. Kävele Harryn, Ronin, Hermionen ja muiden jalanjäljissä.
Tietoa tästä lipusta
- Ilmainen peruutus
- Peruuta viimeistään 24 tuntia etukäteen ja saat täyden hyvityksen
- Kesto 7 tuntia
- Tarkista saatavuus nähdäksesi aloitusajat.
- Ohita lippujono
Valitse osallistujat ja kieli
Osallistujat
Päivämäärä
Tapaamispaikka sijaitsee Baker Streetin ja Porter Streetin kulmauksessa, Starbucks-kahvilan edessä.
Avaa Google Maps ⟶Hyvä tietää ennen lähtöä
- Huomioithan, että aloitusaika on noutoaikasi. Sisäänpääsy studiolle on 1,5 tuntia myöhemmin (aika, joka kestää päästä perille). Sinulla on neljä tuntia aikaa studiolla, ennen kuin kuljettaja tulee takaisin noutamaan sinua ja vie sinut takaisin Lontoon keskustaan (paluumatka kestää myös 1,5 tuntia)
- Jos esimerkiksi valitset klo 12.00 aloitusajan, sinut noudetaan klo 12.00 ja saavut studiolle klo 13.30. Sinut otetaan kyytiin studiolta klo 17.30 ja saavut Lontooseen noin klo 19.00
- Huomioithan, että ilmoitetut ajat ovat arvioituja ja ne saattavat muuttua liikenneolosuhteiden mukaan Alle neljävuotiaat lapset pääsevät Harry Potter Studiosille ilmaiseksi. Jos mukanasi matkustaa alle 4-vuotiaita vauvoja/taaperoita, yksityisautoihin tehdään tilaa turvaistuimille lisämaksusta. Ilmoitathan jos kierrokselle tulee mukaan pikkulapsia